Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !Výstava v jeskyních Teplice n.B. od 27.6. do 31.10Sklářský den 14.7. 2024 Rožnov pod Radhoštěm

Navrhni vázičku

Jak vznikaly ceny pro vyhlášení soutěže Navrhni vázičku

Na letošním Sklářském kouzlení byla vyhlášena soutěž Navrhni vázičku. Z více než sedmi desítek kreseb odborná porota vybrala 3 vítězné návrhy, které byly na podzim realizovány ve školní ateliérové huti sklářským mistrem Ondřejem Strnadelem, Oldřichem Kopřivou a studenty sklářského oboru. Jak se povedlo vytvořit díla podle kreseb malých designérů? Přijďte se podívat na akci Vánoce v muzeu, na které budou v neděli 3. prosince (15 hodin) skleněné vázičky podle jejich vlastního návrhu budou mladým autorům Zuzce, Dominikovi a Nelince. Prohlédněte si krátký fotoseriál, který přibližuje, jak jednotlivá díla vznikala.

Kontaktní osoba: Mgr. Kamila Valoušková

E-mail: valouskova@muzeumvalassko.cz