19.09.2017

„Adapťák“ na Čartáku!

Žáci prvního ročníku se zúčastnili adaptačního pobytu, který se tentokrát uskutečnil v horském hotelu Čarták na Soláni, v malebném prostředí Beskyd. Sluníčko se na nás moc neusmívalo, ale ani to nám nezabránilo splnit všechny naše stanovené plány a cíle. Program probíhal formou seznamovacích her a preventivních aktivit zaměřených na prevenci rizikového chování.

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí je

"Fakultní škola Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně"

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí je v

"Síťi přidružených škol UNESCO"